poniedziałek, 6 stycznia 2014

Jakiej kobiety chcą mężczyźni

Mężczyźni chcą kobiety pewnej siebie. 

To jest jedyna i niezaprzeczalna rzecz, która dla mężczyzny, przy wyborze kobiety jest najważniejsza.

Oczywiście, na początku pojawia się wygląd, ale jeśli już coś zaiskrzy, jeśli chcesz z nim zbudować związek, to twoja pewność siebie jest najważniejsza.

CO TO ZNACZY BYĆ PEWNĄ SIEBIE?

To nie znaczy, wykłócać się o wszystko i zgrywać twardą babkę. Pewność siebie, to znajomość swoich wartości i nie zmienianie się, pod nikogo wpływem. Pewność siebie, to nie tolerowanie złego zachowania i nie rezygnowanie z własnych planów i sposobu życia dla kogoś innego.

Kobiety mają to do siebie, że jak już są w związku, to powoli rezygnują ze swoich codziennych czynności. Nie odwiedzają już przyjaciółek tak często, czasami rezygnują z dodatkowych zajęć, żeby dłużej pobyć z misiem, zmieniają swoje plany i marzenia, żeby móc gdzieś wyjść z nim.

A on tak naprawdę tego NIE CHCE!

On chce cię taką, jak w chwili poznania. Ciebie, z twoim własnym życiem, ciebie, która nie zawsze miała dla niego czas, kiedy to było ekscytujące, być niepewnym, czy będziesz chciała się z nim spotkać.

Jak już wspomniałam w innym poście. Mężczyźni chcą na kobietę polować, ale nie chcą jej upolować. Jeśli ona wpadnie w jego ręce sama, to gra skończona. On nie będzie się starał. On chce gonić króliczka, ale nie złapać go!

Bądź dla niego miła, zawsze wesoła, ale nie dawaj siebie na 100%. Pozostań przy swoich codziennych zwyczajach.

Jeśli zrezygnujesz np. ze swojego, ulubionego wieczornego biegania, dlatego, że on chce do ciebie wpaść, a wiesz, że w inny dzień nie będziesz miała na to czasu, to tracisz w jego oczach. On nie będzie wdzięczny ci za to, że zrezygnowałaś z czegoś, żeby pobyć z nim, on będzie wiedział, że ma cię na każde zawołanie. Jeśli mu powiesz, że może wpaść do ciebie, ale później, bo masz w planach pobiegać, to zyskasz w jego oczach. On będzie wiedział, że masz własne życie i że ciężko mu będzie cię zdobyć. I o to chodzi! On to lubi!

Nie masz oczywiście grac trudnej do zdobycia. Nie masz grac w ogóle. Masz tylko nie rezygnować dla niego z niczego i on nie może być centrum twojego życia.

FACECI NIE LUBIĄ NARZEKANIA

Oni po prostu nie znoszą, kiedy kobieta zrzędzi. Nie ma znaczenia jak bardzo on ciebie skrzywdził, albo co zrobił źle. Jeśli ty zrzędzisz i powtarzasz swój słowotok co chwilę, on nic nie zrozumie. On się wyłączy. On odejdzie i nie przeprosi.

Kobiety wprost uwielbiają zrzędzić, wałkować ten sam temat, mając nadzieję, że ON W KOŃCU ZROZUMIE!

On nic nie zrozumie. Naprawdę!

Jedynym wyjściem z sytuacji jest spokojne oznajmienie mu, co zrobił źle i że ty nie będziesz akceptować takiego zachowania i że ciebie to skrzywdziło. Tyle. Nie kłóć się, nie wypominaj mu, nie dawaj przykładów. Po prostu wyłącz się. Wyjdź z domu, nie odzywaj się do niego.

Jeśli on przyjdzie z przeprosinami, powiedz, że potrzebujesz czasu (w zależności, jak ciężka była to sprawa). Nie olewaj go i nie rób żadnych złośliwości. Pokaż mu, że masz swoją dumę i że nie tolerujesz złego zachowania.

Wierz mi, on będzie się kulił przed tobą i przepraszał na wszelkie sposoby i on ZROZUMIE i nigdy więcej nie popełni tego błędu, a ty zyskasz w jego oczach.

2 komentarze:

  1. Świetny i (bardzo!) przydatny tekst. Dzięki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Po porzuceniu przez dziewczynę nie wiedziałem kompletnie co mam ze sobą zrobić. Wszystko mi ją przypominało. Co chwile miałem ochotę do niej napisać. Najgorsze było to że nie byłem w stanie zaangażować się w żadną inną relację, bo cały czas ją kochałem. Będąc już na skraju załamania trafiłem na stronę http://urok-milosny.pl i zdecydowałem się na rytuał. Pomógł. Ukochana powróciła czyniąc mnie ponownie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

    OdpowiedzUsuń